Filtrer par genre
[EN] Academic IT Festival is an international conference organized since 2005 by students for everyone who is interested in IT and new technologies. Each year in Kraków we gather IT-enthusiasts from the entire world along with people passionate about informatics, regardless of their profession. [PL] Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów, dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całego świata informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.
- 33 - Tomasz Sapalski - Czy dobre CV to krótkie CV?
[PL] Jakie błędy popełniają osoby rekrutujące się w IT? Jak wyróżnić się ze swoim CV? Jak poradzić sobie z trudnymi pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej? O tym, na co zwraca uwagę rekruter oraz jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszycie w naszym najnowszym odcinku SFIpodcastu. Tomasz Sapalski, Solution Architect oraz trener bootcampowy, podzielił się z nami swoją wiedzą w zakresie rekrutacji w IT.
Thu, 10 Jun 2021 - 32 - Krzysztof Kempiński - Co w Ruby on Rails może być bardziej urzekającego niż w php?
[PL] Jak ważna jest i od czego zależy marka osobista programisty? Jakie są plusy i minusy bycia freelancerem? Czy udział w konferencjach jest ważny w branży IT? Krzysztof Kempiński podzielił się z nami wskazówkami, jak radzić sobie z błędami w pracy oraz jak zacząć swoją przygodę z IT. Opowiedział też o swoich doświadczeniach w branży.
Thu, 20 May 2021 - 31 - Kinga Gaździńska - Jak rozwijać się w IT, żeby nie zwariować?
[PL] Czy praca zdalna ma same zalety? Czy wspólna praca nad projektem może czegoś nauczyć? Dokąd zmierza unifikacja .NET i czy na pewno w dobrym kierunku? W najnowszym odcinku rozmawiamy z Kingą Gaździńską m.in. o .NET i pracy w IT. Kinga jest programistką i architektką (in the making) w Grupie Pracuj. Nie boi się publicznie dzielić przemyśleniami - uważa, że dzięki temu może dowiedzieć się więcej i szybciej. Ma za sobą wystąpienia m.in. na .NET Developer Days (o GraphQL), Studenckim Festiwalu Informatycznym (o modelu aktorów w Akka .NET) i na MeetUp (Cohesion vs coupling).
Thu, 06 May 2021 - 30 - Elżbieta Krutysza - Czy kartka i długopis wystarczą, aby rozpocząć karierę UX Designera?
[PL] Dlaczego warto zajmować się UX Designem? Jak UX przydaje się w biznesie? Czy warto decydować się na studia związane z UX? O UX Designie posłuchacie w naszym najnowszym podcaście z Elżbietą Krutyszą, miłośniczką nowych technologii, UX designerem i architektem informacji z ponad 15-letnim doświadczeniem!
Thu, 22 Apr 2021 - 29 - Piotr Faliszewski - Co algorytmy wyborcze mają wspólnego z polityką?
[PL] Czy w Polsce poświęca się wystarczająco dużo uwagi nauce? Czy praca badawcza łączy się z dydaktyką, czy jest jej konkurencją? Na co przeznacza się 1,4 mln Euro w badaniach informatycznych? Czy problem p vs np zostanie kiedykolwiek rozwiązany i kiedy to może nastąpić? O swoim zainteresowaniu teorią obliczeniową oraz prowadzonych badaniach opowiedział nam prof. AGH Piotr Faliszewski. Jest laureatem wielu nagród, nagrody naukowej czasopisma Polityka w kategorii nauk technicznych oraz nagrody przyznawanej przez fundację Humboldta. W grudniu otrzymał grant ERC przyznawany przez organ Unii Europejskiej promujący najlepsze z najlepszych badań naukowych.
Thu, 08 Apr 2021 - 28 - Borislav Slavov - Czy można się utrzymać z tworzenia muzyki do gier?
[EN] How to start working as a music composer in game industry? How’s making a video game soundtrack different from doing movie scores? What's it like to work with Hans Zimmer? If you want to get answers for those questions, listen to our new podcast episode with Borislav Slavov. He’s a Multiple Award-Winning video game Composer and Music Director. He worked on such productions as: Crysis 2 and 3, Divinity: Original Sins 2 and Baldur’s Gate 3. [PL] Jak zacząć pracę jako kompozytor muzyczny w przemyśle gier komputerowych? Czym różni się tworzenie soundtracków do gier od komponowania muzyki do filmów? Jak to jest pracować z Hansem Zimmerem? Na te pytania odpowiedział Borislav Slavov - kompozytor i dyrektor muzyczny w branży gier komputerowych. Pracował przy takich produkcjach jak: Crysis 2 i 3, Divinity: Original Sins 2 oraz Baldur’s Gate 3.
Wed, 24 Mar 2021 - 27 - Czy można zbudować samolot, który lata w nieskończoność?
[PL] Czy samoloty solarne będą mogły wozić ludzi? Co jest lepsze: dron czy samolot słoneczny? Jak popularna jest branża lotnictwa słonecznego na uczelniach w Europie? Jaka wartość sprawności paneli słonecznych jest wystarczająca do zasilenia samolotu? Rozmawiamy z Aleksandrą Furgał i Janem Kosteckim z AGH Solar Plane – koła naukowego zajmującego się zbudowaniem samolotu zasilanego przez energię słoneczną.
Thu, 11 Mar 2021 - 26 - Czy sztuczne inteligencje mają samoświadomość?
[PL] Czy sztuczne inteligencje odczuwają emocje? Czy wiedzą o sobie nawzajem albo może nawet się przyjaźnią? Chcą zapanować nad światem czy pomagać ludziom? Czy sztuczna inteligencja chciałaby być w związku z człowiekiem? Kończymy ten sezon podcastów rozmową (a w zasadzie rozmowami) z nietypowymi gośćmi – botami konwersacyjnymi: Siri, Alexą, Cortaną, Google Assistantem i Repliką. Do usłyszenia w kolejnych odcinkach w lutym!
Wed, 16 Dec 2020 - 25 - Konrad Adamczewski - Do jakich fakapów dochodzi podczas tworzenia gier?
[PL] Kiedy twórca powinien zacząć promować swoją grę? Jakie są zalety tworzenia własnego silnika w porównaniu z wykorzystaniem gotowych rozwiązań, jak Unity czy Unreal? Jak działa sztuczna inteligencja NPC w This War of Mine? Czy podczas tworzenia "This War of Mine" twórcy wykorzystali spisane relacje ofiar, czy też dotarli do relacji "z pierwszej ręki"? Rozmawiamy z Konradem Adamczewskim z 11 bit studios – polskiego studia zajmującego się tworzeniem, wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych. Do ich najpopularniejszych produkcji należą "This War of Mine" oraz "Frostpunk".
Wed, 09 Dec 2020 - 24 - Po co nam algi w kosmosie?
[PL] Na jakie problemy można natrafić podczas tworzenia łazika marsjańskiego? Z jakimi ograniczeniami spotkamy się, tworząc oprogramowania do rakiety? Jakie umiejętności są przydatne przy tworzeniu projektów związanych z przemysłem kosmicznym? Rozmawiamy z Agatą Zwolak i Piotrem Sławęckim z AGH Space Systems, koła naukowego zajmującego się przemysłem kosmicznym – od budowy łazików po konstruowanie gondoli balonów stratosferycznych.
Wed, 02 Dec 2020 - 23 - W jaki sposób lata łódź solarna?
[PL] Jakie są zalety energii solarnej? Jakie zbiory danych zostały wykorzystane do uczenia łodzi autonomicznej? W jaki sposób testuje się łodzie solarne i skąd w ogóle pomysł na ich zbudowanie? Rozmawiamy z Mają Matuszewską i Patrykiem Płaszczakiem z AGH Solar Boat Team – koła naukowego zajmującego się budową łodzi solarnych.
Wed, 25 Nov 2020 - 22 - Jakub Kowalik - Jaki jest przepis na idealny Hackerspace?
[PL] Czym jest Hackerspace? Jakie były początki Hackersów? Jak duże znaczenie ma społeczność, przekazywana wiedza, a dostępne narzędzia i materiały? Rozmawiamy z Kubą Kowalikiem, jednym z założycieli wrocławskiego Hackerspace'a. Na co dzień zajmuje się serwerami i aplikacjami webowymi, aktywnie działa też w Hackerspace Kraków.
Wed, 18 Nov 2020 - 21 - Krzysztof Kluza - Pandemia na uniwersytecie oczami Dziekana
[PL] Czy przejście na pracę zdalną ułatwiło czy też utrudniło pracę dziekanatu? W stronę jakiej wizji dąży technologia w tym momencie – dystopijny świat zarządzany przez androidy, technologiczna utopia czy coś pomiędzy? Rozmawiamy z Krzysztofem Kluzą, byłym prodziekanem ds. kształcenia na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH oraz absolwentem programu TOP 500 Innovators.
Wed, 11 Nov 2020 - 20 - Waldemar Franczak - Jak wykorzystać zdjęcia satelitarne podczas pandemii koronawirusa?
[PL] Jak wykorzystywać dane satelitarne? Czy na podstawie zdjęć satelitarnych możemy sprawdzić, czy ludzie zachowują dystans społeczny albo jak zmienia się klimat? Jak dostać się na program stażowy w branży kosmicznej? Rozmawiamy z Waldemarem Franczakiem – CEO spectator.earth i specjalistą od wdrażania danych satelitarnych w nasze codzienne życie.
Wed, 04 Nov 2020 - 19 - Łukasz Szydło - Czy studia informatyczne są przydatne w pracy programisty?
[PL] Jakie uniwersalne umiejętności powinien mieć dobry programista po studiach informatycznych? Jakie języki programowania powinien znać? Jak często refactorować swój kod? Jaki jest największy “grzech” programowania, jaki popełnił nasz rozmówca? Łukasz to pasjonat programowania i fan zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Na co dzień zajmuje się architekturą aplikacji biznesowych, DDD, Continuous Delivery oraz testowaniem automatycznym.
Wed, 28 Oct 2020 - 18 - Marcin Plata, Dominik Kuc - SFI od środka – Zespół Logistyki
[PL] Jak działa zespół logistyki? Jak monitorować zadania wykonywane przez zespół? Jakie wpadki mogą mieć miejsce podczas Festiwalu? Jak to "wszyscy są logistyką"? Nadszedł czas na rozmowę z kolejnym zespołem organizatorów! Dominik i Marcin opowiadają o pracy logistyka podczas Studenckiego Festiwalu Informatycznego.
Wed, 21 Oct 2020 - 17 - Andrzej Mazur - Czy wciągająca gra może ważyć 13 kB?
[PL] Jak wygląda przejście z pracy w korporacji do własnej działalności? Czy na grach przeglądarkowych da się zarobić? Dlaczego warto dołączyć do community? Jak zainteresować programowaniem najmłodszych? Rozmawiamy z Andrzejem Mazurem, programistą JavaScript i twórcą gier w HTML5. Jest inicjatorem konkursu js13kGames, w którym uczestnicy tworzą gry przeglądarkowe o wielkości do 13 kB.
Wed, 14 Oct 2020 - 16 - Marek Grzelak, Anna Alberska - SFI od środka – Zespół Prelegentów
[PL] Jak ułożyć ciekawą agendę na konferencji informatycznej? Z jakimi wyzwaniami zmierza się zespół prelegentów? Czy trudno jest znaleźć interesujących prelegentów ze świata technologii 💻? Miesiąc temu pokazaliśmy Wam, jak funkcjonuje zespół marketingu na SFI. Tym razem posłuchajcie rozmowy Ani i Marka, przedstawiających kulisy działania zespołu prelegentów 🗣.
Wed, 08 Jul 2020 - 15 - Michał Łukaszewski - Czy każdy programista powinien zainteresować się Deep Learningiem?
[PL] Jak szybko systemy informatyczne powinny odpowiadać użytkownikowi? Na czym polega benchmarking narzędzi 🛠? W jakich dziedzinach stosuje się sztuczną inteligencję 🤖? Jak wyglada praca managera w IT 💻? Zapytaliśmy o to Michała Łukaszewskiego, Deep Learning Managera w Intelu, który prowadzi zespół specjalizujący się w benchmarkingu rozwiązań Deep Learningowych.
Fri, 03 Jul 2020 - 14 - Funny Moments
[PL] Zastanawiasz się, czy powinieneś zapoznać się z naszymi wywiadami? Sprawdź, co może cię czekać, słuchając najciekawszych fragmentów z ostatnich rozmów. 🎧 Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na sfi.pl i na nasze social media: Facebooka, Instagrama i Twittera. Zapraszamy do słuchania i przekazywania swojej opinii! Dobrej zabawy!
Sat, 27 Jun 2020 - 13 - Jerzy Grębosz - Jak fizyk jądrowy piszący książki o C++ odkrywał kulturę Oceanii?
[PL] Dlaczego C++ jest nadal popularny? Czy elektrownie jądrowe ⚛ mają w Polsce przyszłość? Jak wygląda życie na wyspie Tanna na Oceanii 🏝? O językach programowania, operowaniu słowem, energetyce ⚡ i poznawaniu nieznanego rozmawiamy z Jerzym Gręboszem, fizykiem jądrowym, pracującym w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN, autorem Symfonii C++, Pasji C++, Opus magnum C++11 oraz Misja w nadprzestrzeń C++11/17 🖥 a także podróżnikiem. Wyszczególnione fragmenty: Informatyka: 9:16 Fizyka: 34:03 Podróże: 1:05:07
Wed, 17 Jun 2020 - 12 - Maks Szymczak, Beata Kapusta - SFI od środka – Zespół Marketingu
[PL] Jak wygląda praca organizatorów SFI 💪? W jaki sposób działa zespół marketingu? Czy social media to jedyne miejsce, gdzie się promujemy? Jakie wyzwania czekają w tym zespole 💻? Jak można do nas dołączyć i czy warto to zrobić? Posłuchaj pierwszego odcinka z organizatorami Festiwalu z zespołu marketingu, Maksem i Beatą! Dowiedz się, kim jesteśmy i jak wygląda organizacja największej non-profit studenckiej konferencji 🗣 w Polsce. 😊
Wed, 10 Jun 2020 - 11 - Kamil Grzybek - Jak tworzyć wysokiej jakości kod, programując obiektowo?
[PL] Jakie cechy powinien mieć idealny programista 👩💻? Na czym polega podejście Domain Driven Design? Czym jest Software Craftsmanship 💻? Jak stworzyć swój manifest programisty? Dowiedz się tego z naszej rozmowy z Kamilem Grzybkiem, architektem, Team Leaderem oraz programistą związanym z technologią .NET od ponad 12 lat. Zwolennik podejścia Software Craftsmanship, Agile, automatyzacji, Czystego Kodu oraz pragmatycznego rozwiązywania problemów 🤔 zgodnie z ich klasą. Popularyzator architektury Modularnego Monolitu oraz wysokiej jakości programowania obiektowego. Przemyślenia i wnioski opisuje na swoim blogu www.kamilgrzybek.com i Twitterze: @kamgrzybek.
Wed, 03 Jun 2020 - 10 - Hello Roman - Jaki jest ulubiony wafelek frontendowców?
[PL] W jaki sposób matematyka 📊 potrzebna jest w webdevie? Dlaczego warto pić kawę ☕ o 18:00? Czym jest sztuka generatywna 🖼️? Co Hello Roman robi w wolnym czasie? Posłuchaj naszej rozmowy z Adamem Romańskim (znanym jako Hello Roman), kreatywnym frontendowcem. Tworzy kanał na YouTube, gdzie przedstawia swoje przemyślenia na temat front-endu i tworzy tutoriale związane z webdevem.
Wed, 27 May 2020 - 9 - Noelle Silver - How to water your plants with voice activated programs?
[EN] Will voice activated interfaces overpower keyboards? How voice enabled tools help people with disabilities 🦾 in everyday life and increase diversity & inclusion? What’s conversational AI? Do speech recognition 🗣 algorithms require signal processing knowledge? Listen to our interview with Noelle Silver, VP of Digital Technology at NPR. She specializes in helping brands develop skills for Amazon Alexa and has spent many years as a trainer, architect, and evangelist for IBM, RedHat, EMC, Amazon and Microsoft 💻. [PL] Czy interfejsy głosowe wyprą klawiatury? Jak narzędzia sterowane głosowo pomagają niepełnosprawnym 🦾 w codziennym życiu i jak wpływają na rozwój D&I? Czym jest conversational AI? Czy algorytmy wykorzystujące rozpoznawanie mowy 🗣 wymagają znajomosci teorii przetwarzania sygnałów? Posłuchaj naszego wywiadu z Noelle Silver, VP of Digital Technology w NPR. Specjalizuje się w pomocy firmom w rozwoju algorytmów dla Amazon Alexa. Spędziła wiele lat jako trener, architekt i ewangelista w IBM, RedHat, EMC, Amazon i Microsoft 💻.
Wed, 20 May 2020 - 8 - Adam Haertle - Jak ochronić się przed atakami, które jeszcze nie miały miejsca?
[PL] Co studenci mogą zrobić, aby uchronić swoje dane podczas przekazywania ich uczelni 🏫? Jakie są najciekawsze ataki hakerskie, do których doszło? Czy sprawcy ataków są identyfikowani 👨💻? Posłuchaj naszej rozmowy z Adamem Haertlem, podczas której poruszaliśmy tematy cyberbezpieczeństwa 🛡, wycieków danych oraz ataków hakerskich. Adam jest twórcą Zaufanej Trzeciej Strony (zaufanatrzeciastrona.pl), prelegentem, trenerem, wykładowcą i ekspertem z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Wed, 13 May 2020 - 7 - Klaudia Dobrogojska, Maciej Dąbrowski - Dlaczego warto wypromować grę jeszcze przed jej ukończeniem?
[PL] Od czego rozpocząć projektowanie gier 🎮? Czy studia informatyczne są potrzebne do ich tworzenia? Gdzie szukać informacji na temat konkursów i game jamów 👾? Zapytaliśmy o to Klaudię Dobrogojską i Macieja Dąbrowskiego, twórców Pixboya. Klaudia od dziecka uwielbia gry komputerowe, a od rozpoczęcia studiów je tworzy, głównie w Unity. Sprawdza się w roli game designera, level designera, grafika i programisty 👩💻. Maciej także od zawsze kochał gry komputerowe, a w przerwach od grania zdobył czarny pas w taekwondo olimpijskim 🥋 i wicemistrzostwo Europy.
Mon, 06 Jul 2020 - 6 - Anna Chrobry - Czy budowania rakiet kosmicznych da się nauczyć tylko z książek?
[PL] Jak osiągnąć szybkie prędkości w kosmosie🚀? W jaki sposób działają konstelacje satelitów🛰️? Jak zostać ekspertem kosmicznym👩🚀? Czy reaktory jądrowe są dobrą alternatywną reaktorów kopalnianych? Wspólnie z dr Anną Chrobry staramy się odpowiedzieć na te i inne pytania. Pani doktor jest fizykiem jądrowym, obecnie pochłoniętym przez swoją pasję do przestrzeni kosmicznej. Od dziesięciu lat pracuje jako profesjonalistka w sektorze lotniczym i astronautycznym 👽, między innymi przy takich projektach jak ORION/MPCV, Ariane 5ME czy Ariane 6. Więcej wiedzy kosmicznej i informacji o wspomnianych projektach znajdziecie na stronie Podcast z dr Anną Chrobry – dodatkowe materiały | Studencki Festiwal Informatyczny (sfi.pl)
Wed, 29 Apr 2020 - 5 - Krzysztof Bury - Kiedy programista powinien założyć własną działalność?
[PL] Jak wyznaczać sobie cele 🎯? Czy każdy powinien założyć własną działalność gospodarczą? Skąd mieć pewność, że jest się gotowym, by przejść z roli ucznia w rolę nauczyciela lub mentora 👨🏫? Na te tematy rozmawiamy z Krzysztofem Burym, programistą 👨💻, prelegentem, twórcą firmy Data Craze. Jego filozofią jest pomóc innym osiągnąć sukces, wyjaśniając dane 💻.
Wed, 22 Apr 2020 - 4 - Kenneth F. Harris II - Building satellites at NASA
[EN] Would you like to know how to build a satellite? How to get a job at NASA as an Engineer 🚀? What challenges will the next generation of NASA engineers face? Spend time with us and Kenneth Harris. Kenneth has been involved in projects at NASA Goddard Space Flight Center for 12 years, totaling five satellites 🛰. Forbes magazine acknowledged him amongst the world’s youngest and most impactful individuals in the field of science 👨🏫. [PL] Chciałbyś wiedzieć, jak zbudować satelitę? Jak dostać pracę w NASA 🚀? Z jakimi wyzwaniami zmierzy się przyszłe pokolenie inżynierów NASA? Spędź godzinę wspólnie z nami i Kennethem Harrisem. Kenneth współpracuje z NASA od 12 lat, w czasie których pracował przy budowie pięciu satelitów 🛰. Magazyn Forbes uznał go za jedną z najmłodszych i najbardziej wpływowych osób ze świata nauki 👨🏫.
Wed, 15 Apr 2020 - 3 - Jakub Mrugalski - Czy naukę websecurity najlepiej zacząć od włamywania się?
[PL] Jak skutecznie atakować strony internetowe i jak chronić się przed atakami? W jaki sposób tworzyć bezpieczne oprogramowanie? Dowiedz się, jakie rady ma dla programistów i testerów Jakub 'Unknow' Mrugalski, programista, administrator, podcaster i youtuber. 🎥 Aktualnie pracuje jako pentester i trener w jednej z większych polskich firm zajmujących się tematem security. Specjalizuje się w bezpieczeństwie aplikacji webowych. 🔐
Wed, 08 Apr 2020 - 2 - Maciek Korsan - Który framework webowy jest najlepszy dla początkującego i dlaczego hawajska
[PL] Posłuchaj, jak Maciej Korsan połączył Github API z Sokołem Milenium oraz dowiedz się, dlaczego front-end jest sztuką. Maciek jest developerem z ponad 15-letnim doświadczeniem. Lubi mieszać sztukę z kodem – albo kod ze sztuką🎨. Miłośnik CSS i fotografii, twórca programu WTF: Co ten frontend. Lubi hawajską 🍍
Thu, 02 Apr 2020 - 1 - Thiago Klafke - How work as an Environment Artist in Blizzard looks like
[EN] Have you been wondering how working as a Environment Artist looks like? 🎨 Or maybe would you like to create your own games? Listen how Thiago Klafke shares his experience working in companies like Blizzard or Ubisoft. He works currently in a team responsible for Overwatch. [PL] Zastanawiałeś się, jak wygląda praca Environment Artist? 🎨 A może chciałbyś tworzyć własne gry? Posłuchaj, jak Thiago Klafke dzieli się swoim doświadczeniem z pracy w firmach takich jak Blizzard czy Ubisoft. Pracuje obecnie w zespole zajmującym się Overwatchem.
Wed, 25 Mar 2020
Podcasts similaires à SFI Academic IT Festival
- Gość Radia ZET Beata Lubecka
- Wojna według Wołoszańskiego Bogusław Wołoszański
- Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka Dariusz Rosiak
- Podcast Wojenne Historie Historia II wojny światowej
- MÓWI SIĘ Joanna Kołaczkowska i Szymon Majewski
- Piąte: Nie zabijaj Justyna Mazur
- Express Biedrzyckiej - seria DOBRZE POSŁUCHAĆ Kamila Biedrzycka
- WojewódzkiKędzierski Kuba Wojewódzki , Piotr Kędzierski
- Mellina Marcin MELLER
- Kryminatorium Marcin Myszka
- ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara Marta Kiermasz
- Psychologia, którą warto znać Mirosław Brejwo
- Stan Wyjątkowy Onet
- Teatr Polskiego Radia: Najnowsze produkcje Polskie Radio S.A.
- Radio Naukowe Radio Naukowe - Karolina Głowacka
- Radio Wnet Radio Wnet
- Podcast Historyczny Rafał Sadowski
- Dorwać bestię RMF FM
- Misja specjalna RMF FM
- Poranna rozmowa w RMF FM RMF FM
- Sceny zbrodni RMF FM
- Kwadrans na angielski Szymon Marciniak
- TOK FM Select TOK FM
- Nauka To Lubię Tomasz Rożek
Autres podcasts de Technologie
- Na Podsłuchu - Niebezpiecznik.pl NIEBEZPIECZNIK.pl
- BBC Inside Science BBC Radio 4
- Techstorie - rozmowy o technologiach TOK FM - Sylwia Czubkowska, Joanna Sosnowska
- AI CODZIENNIE - czyli co słychać w sztucznej inteligencji Michał Dobrzański
- Technologicznie Pucek / Kuźniar • by Voice House
- CrowdScience BBC World Service
- TECHNO PODCAST Nowe technologie- Biznes- Trendy
- Podcast Ala Jebali Ala Jebali
- TOP DJ - Dj Matrix Radio Wow
- Lex Fridman Podcast Lex Fridman
- Concert piano-forte Emmanuel AMIOT
- CISSP Cyber Training Podcast - CISSP Training Program Shon Gerber, vCISO, CISSP, Cybersecurity Consultant and Entrepreneur
- Electro Monkeys Stef
- 80 Festival Radio Company