Podcasts by Category
- 9 - “Мамо, я в IT” #9: як отримати першу роботу
Сьогодні у нас логічне завершення сезону подкастів для учнів про світ технологій. Рекрутерка компаній TechMagic та MagicHire Вікторія Клюшта розповідає, що треба знати та вміти, аби успішно пройти співбесіду та отримати свою першу роботу в IT.
Ведуча – Оксана Бриндзак.
У цьому подкасті про таке:
що може підвищити шанси на отримання роботи: супровідний лист, резюме, англійська etc.; культурні та технічні співбесіди – як все відбувається; які запитання ставлять; імпровізована співбесіда кандидатки (нашої ведучої :-) ); чи варто брехати в резюме; що не слід робити на співбесіді; факап Вікторії на співбесіді :-) ; як Вікторія стала рекрутеркою; поради Вікторії для тих, хто хоче отримати першу роботу в IT.Проєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа".
Wed, 23 Sep 2020 - 30min - 8 - “Мамо, я в IT” #8: хто такі розробники ігор та як ними стати
Сьогодні розробник інструментів для мобільних ігор Тарас Леськів розповідає, чи бути розробником ігор прикольніше за розробників в інших сферах та з почати, якщо хочеш створити власну гру / стати розробником ігор.
Ведуча – Оксана Бриндзак.
У цьому подкасті про таке:
розроблення ігор – це те саме, що звичайне програмування? які спеціалісти розробляють ігри: художники, ігрові дизайнери, програмісти; інді-розробники та AAA: що це таке з чого починати, якщо хочеш створити свою гру які ігри найпопулярніші: консольні, комп'ютерні, мобільні тренд на спрощення розроблення ігор Як Тараса занесло у розробку ігор Рекомендації від Тараса для учнів, які хочуть розробляти ігриПроєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа".
Tue, 22 Sep 2020 - 23min - 7 - “Мамо, я в IT” #7: як обрати і не помилитися – перспективні напрями IT
У цьому епізоді випускник ІоТ, студент програми "Інновації та підприємництво" в УКУ та Integration Engineer в компанії SoftServeМикола Мацяхрозповідає про перспективні напрями в IT та дає поради учням, які хочуть пов'язати своє професійне майбутнє з цією сферою.
Ведуча – Оксана Бриндзак.
У цьому подкасті про таке:
Які напрями будуть перспективні напрями в найближчі роки? Чи зможуть автомобілі забирати нас з вечірки без водія? Що таке інтернет речей (Internet of things) Як годинник перетворився зі звичайної на річ Internet of things Що потрібно знати, щоб створити свою річ Internet of things Штучний інтелект: де його використовують та чи слід нам його боятись? Чи стане ШІ розумнішим за людину? Чи втрачатимуть люди роботу через ШІ? Чим відрізняється ШІ від нейронної мережі Як Микола почав цікавитись IT, будучи школярем Що робити учням, які хочуть стати айтівцями – поради від МиколиПроєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа".
Wed, 16 Sep 2020 - 21min - 6 - “Мамо, я в IT” #6: Scrum – як та чому айтівці почали працювати за моделлю регбійних команд
У цьому подкасті про таке:
Scrum: звідки взявся такий підхід до роботи і до чого тут регбі? Як та де можна опанувати Scrum? На чому базується Scrum? Які три ролі є в команді? Термінологія Scrum: спринт, демонстрація, ітерація, ретроспектива Що таке артефакти? Чи застосовують Scrum я якихось сферах окрім IT? Чи є необхідним знання Scrum, щоб отримати першу роботу в IT? Чому попрацювати з друзями над якимось проєктом може допомогти з майбутнім працевлаштуванням? Як Сергій вирішив стати айтівцем? Як почав працювати за Scrum? Скільки коштує навчитись працювати за Scrum? Поради для учнів, які хочуть стати Scrum-майстромПроєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа".
Tue, 15 Sep 2020 - 17min - 5 - “Мамо, я в IT” #5: як діляться ролі в IT-командах – PM, тімлід, розробник, аналітик
Наталя Куба, директорка Центру навчальної майстерності у SoftServe, викладача командної роботи і презентаційних навичок в Львівському університеті Франка:
Як формується команда; Методології організації команд: Agile, Waterfall; Яка оптимальна кількість людей в команді (bus factor); Роль проектного менеджера; Роль аналітика; Роль архітектора; Роль тімліда (техлід, QC-лід, QA-лід тощо); Різниця між проектним менеджером та тімлідом; Розробники; Інженери з якості: QC та QA; Як Наталя потрапила у світ технологій; Що, на думку Наталі, відрізняє IT-компанії від інших.Проєкт “Мамо, я в IT” творять спільно Львівський IT Кластер та “Нова українська школа”
Thu, 27 Aug 2020 - 28min - 4 - “Мамо, я в IT” #4: Як правильно обрати та вивчити першу мову програмування
Ігор Саламін, директор відділу людського капіталу в компанії PLVision, розповідає, які мови програмування будуть найпопулярнішими в найближчі роки, та дає лайфхак, як зрозуміти – “IT то моє?”:
Хто такі Front-End, Back-End та Full-Stack розробники? Як та чому виник такий поділ? 7 основних мов програмування найближчого десятиліття: Python, JavaScript, Java, C#, C++, Go та R; Чому пошуки універсальної мови програмування – це як намагання забити цвях мікроскопом? Де краще вчити мову програмування? Книжки, онлайн-курси, університет? Пояснення на метафорі будинку, що таке бібліотека, фреймворк та SDK; Чи достатньо знати мову програмування, щоб потрапити в світ IT? Чи легко перейти розробнику від Front-End до Back-End? Як Ігор, будучи учнем, вирішив, що хоче працювати в світі технології? Куди зростати розробнику, якщо він став сіньйором? Як зрозуміти, що світ технологій – це моє?Проєкт “Мамо, я в IT” творять спільно Львівський IT Кластер та “Нова українська школа”
Wed, 26 Aug 2020 - 23min - 3 - "Мамо, я в IT" #3: Стан і перспективи IT-галузі та лайфхаки вибору вишу
Зеновій Верес, викладач Львівської політехніки, керівник освітнього напряму в ІТ Кластері та Senior Solutions Architect (архітектор програмних рішень) у SoftServe розповідає:
Які фактори спричинили таке стрімке зростання ІТ-індустрії в останні роки?
Що чекає ІТ через 3–5 років у нашій країні? Чи очікується, що ІТ-сфера буде однією з провідних надалі?
Чи бракує галузі в Україні спеціалістів? Чи ринок таки перенасичений?
Чи відрізняються умови праці в Україні та за кордоном?
Про умови роботи: офіс, закордонні відрядження та інше;
Як правильно обрати виш / освітню програму – лайфхаки;
В яких напрямах потрібно розвиватися, щоби потім легко знайти роботу?
Хто такий Senior Solutions Architect (архітектор програмних рішень) та як Зеновій ним став?Проєкт “Мамо, я в IT” творять спільно Львівський IT Кластер та “Нова українська школа”
Wed, 26 Aug 2020 - 37min - 2 - “Мамо, я в IT” #2: наскільки в IT потрібна англійська?
Співзасновник компанії LeanyLabs, ментор навчальних проєктів школярів програм Львівського IT Кластеру Микола Пустовойченко розповідає
Чи англійська мова є дужа важливою ІТ?
Наскільки помічними є курси "англійська для ІТ"?
Чи може людина, яка не володіє англійською, знайти собі місце в ІТ? Наскільки це складно?
Які англіцизми використовують айтівці: “таска» (задача, завдання), «апрув» (підтвердження, згода), «аттачити» (прикріпляти, завантажувати), «фіксити» (ремонтувати, виправляти), «баг» (помилка), «фіча» (перевага, особливість) і так далі;
Як Микола вчив англійську? Поради від нього;
Англійські жаргонізми в роботі (Jenga code, Mad girlfriend bug, Heisenbug);
Досвід роботи Миколи в сфері ІТ? Як обрав цю сферу? З чого починав?Проєкт "Мамо, я в IT" творять спільно Львівський IT Кластер та "Нова українська школа"
Wed, 26 Aug 2020 - 26min - 1 - "Мамо, я в IT" #1: Різниця між Junior, Mid-Level та Senior розробниками
Лідія Даць, співзасновниця компанії TechMagic розповідає:
Хто такий розробник? Звідки взявся поділ за компетентністю? Які його критерії? Чи всюди він присутній? Чи залежить цей поділ від віку? Як компанії відбирають студентів на роботу? Чим відрізняється Trainee від Junior'а? Хто такий ментор для Junior'а? Як він допомагає зростати? Скільки потрібно часу, щоб Junior став Mid-Level'ом? А - Senior'ом? Чому розробник може так і не дорости до рівня Senior? Що робити, щоб з вами такого не сталося? Куди рости далі, коли ти став Senior'ом? На що саме більше звертати увагу, покращувати знання, вивчати нове для того щоб підвищити кваліфікацію? Чому, обираючи сферу IT, ти погоджуєшся постійно навчатись? Що таке оцінка компетентностей «360 градусів»? Що таке сертифікація розробників? Хто її робить?"Мамо, я в IT" - спільний проєкт Львівського IT Кластеру та "Нової української школи"
Wed, 26 Aug 2020 - 30min
Podcasts similar to Нова українська школа
- Global News Podcast BBC World Service
- El Partidazo de COPE COPE
- Herrera en COPE COPE
- The Dan Bongino Show Cumulus Podcast Network | Dan Bongino
- Es la Mañana de Federico esRadio
- La Noche de Dieter esRadio
- Hondelatte Raconte - Christophe Hondelatte Europe 1
- Affaires sensibles France Inter
- La rosa de los vientos OndaCero
- Más de uno OndaCero
- La Zanzara Radio 24
- Espacio en blanco Radio Nacional
- Les Grosses Têtes RTL
- L'Heure Du Crime RTL
- El Larguero SER Podcast
- Nadie Sabe Nada SER Podcast
- SER Historia SER Podcast
- Todo Concostrina SER Podcast
- 安住紳一郎の日曜天国 TBS RADIO
- The Tucker Carlson Show Tucker Carlson Network
- 辛坊治郎 ズーム そこまで言うか! ニッポン放送
- 飯田浩司のOK! Cozy up! Podcast ニッポン放送
- 武田鉄矢・今朝の三枚おろし 文化放送PodcastQR
Other Education Podcasts
- Easy German: Learn German with native speakers | Deutsch lernen mit Muttersprachlern Cari, Manuel und das Team von Easy German
- КАЗКИ тітоньки СОВИ КАЗКИ тітоньки СОВИ
- Learning English Conversations BBC Radio
- TED Talks Daily TED
- Deutsch Podcast - Deutsch lernen Deutsch-Podcast
- Хоум Аудио Никита и Соня Тимошенко
- Театр Серебряного века Радио Фонтанный Дом
- Podcast Wojenne Historie Historia II wojny światowej
- Misja specjalna RMF FM
- Podcast Historyczny Rafał Sadowski
- Wojna według Wołoszańskiego Bogusław Wołoszański
- Radio Naukowe Radio Naukowe - Karolina Głowacka
- ВИВАТ, ИСТОРИЯ! MOTORADIO.ONLINE
- Swedish podcast for beginners (Lätt svenska med Oskar) Oskar Nyström
- Acontece que no es poco con Nieves Concostrina SER Podcast
- Слово Истины Word of Truth Bible Church
- History Extra podcast Immediate Media
- The Rest Is History Goalhanger
- ألف ليلة وليلة Podcast Record
- Nauka To Lubię Tomasz Rożek